Biz Kimiz ?

Merkezi İzmir olan Duayen Eğitim Kurumları Konak ilçesinde eğitim hayatına başlamış olup kurslarındaki başarıları ve disiplini sayesinde kısa bir zamanda tercih edilen bir kurum olmuştur.

Duayen Eğitim Kurumları ailesi olarak öğrenci merkezli bir program çerçevesinde öğrencilere öğrenme, bilgiyi analiz etme becerisi kazandırmaya yönelik çalışmalar yapmaktayız. Öğrencilerin araştırma becerisini geliştiren, bilgiye ulaşmada çözüm yolları üreten ve tüm bu aşamalarda deneyimli öğretmen kadrosuyla rehberlik eden bir kurum olarak hizmet vermekteyiz.

Az sayıda öğrencilerden oluşturduğumuz (10-12 kişilik) ve öğrencilerin alan tercihlerine göre belirlediğimiz sınıflarda, alanında uzman öğretmenlerimizle sınava hazırlık sürecinde öğrencilerimizin yanındayız.

Yeni nesil soru tarzlarına uygun hazırlanmış kaynaklarımızla, elliye yakın Türkiye geneli deneme sınavlarımızla hem öğrencilerin sınava uygun hazırlanmasını hem de sınav kaygısını yenmelerini amaçlamaktayız.

Derslerimiz, etütlerimiz, birebir ders çalışma tekniklerimiz sayesinde öğrencilerimizin tam öğrenmelerini sağlamak ve eksiklerini gidermek için yaptığımız çalışmalarla girecekleri sınavlarda başarıya ulaşmalarında yanındayız.

Rehberlik birimimizle; öğrencilerimizin sınav kaygısı giderilmiş, strestle başa çıkabilen, kendine güvenen bireyler olmalarında ve hazır bulunuşluk düzeylerine, öğrenme farklılıklarına uygun ders programlarıyla gelişmelerine katkıda bulunmayı amaçlamaktayız.

Sınav maratonu boyunca sistemli, disiplinli araştırmacı ,yorumlayıcı bir çalışma sistemiyle, alanında uzman ,deneyimli kadromuzla DUAYEN EĞİTİM ailesi olarak hep birlikte başarıya ulaşmayı amaçlamaktayız.